Výhody

Úvod Výhody

1. VÝROBA NA MIERU

Výroba na mieru znamená, že si sedačku dokážete zmeniť na centimeter presne. Dokážeme zväčšovať a zmenšovať každý rozmer sedačky podľa prianí zákazníka. Ten si môže vybrať aj tuhosť svojej sedacej súpravy. Rozmer, tvar a farebné prevedenie nožičiek je samozrejmosťou. Týmto Vám dokážeme vyrobiť jedinečný kus do vášho príbytku.

 

2. KVALITA MATERIÁLOV

Na výrobu kostier používame len pevné bukové drevo, ktoré najlepšie zabezpečí stabilitu sedacej súpravy a jej dlhú tvárnosť. Nami používaná studená pena a molitan prinesie zákazníkovi kvalitné, komfortné sedenie. Jej tuhosť si zákazník môže vybrať sám. Používané mechanizmy sú od renomovaných zahraničných dodávateľov.

 

3. ZAMERANIE NA DETAILY

Zákazník si nevyberá len veľkosť, tvar sedačky a materiálové prevedenie, ale aj detaily ako – prešitie, výber nití, výber nožičiek /veľkosť, rozmer, farebné prevedenie/ a mnohé iné.

 

4. CENA

Nakoľko vyrábame na mieru, cena každej sedačky je individuálna a záleží od výberu materiálu a rozmerov. Vždy vieme vyjsť zákazníkovi v ústrety!!!

 

5. DODACIA DOBA

Štandardná doba dodania je 3 - 4 týždne. Ak by však bol Vami vybraný poťah na sklade, vieme dodať sedačku aj do týždňa. Sedačky dodávame vlastnou dopravou.

 

6. ZÁRUKA

Na kostru je záručná doba 4 roky, na všetky ostatné časti a materiály 2 roky.